logo
ONLİNE BAĞIŞHESAP NUMARALARI

Siirt Vakfı

Milli İradeye Karşı Yapılan Askeri Kalkışma Girişimini Lanetliyoruz

15 Temmuz gecesi ülkemizin birliği, beraberliği ve bütünlüğüne yönelik gerçekleştirilen terör kalkışma girişimi akamete uğramıştır. Milletimiz ve Devletimizin bütün kurumları, bu harekete gerekli cevabı demokratik yollardan vermiştir.

Darbe girişiminde bulunan terör çetesine karşı demokrasi nöbeti tutan ve terör örgütü çetesine karşı dimdik ayakta duran asil milletimizin bütün fertlerine şükranlarımızı sunuyoruz. Milletimiz verilecek en güzel cevabı vermiş olup, 15 Temmuz artık demokrasimizin bayramı olmuştur.

Canları pahasına mücadele eden kahraman milletimizin evlatları, en büyük payeye, şehitlik mertebesine ulaştılar. Siirtliler olarak ta bu mücadele ön safralarda gururla yer aldık, şehitler verdik, birçok yaralımız bulunmaktadır. Darbe girişiminde hayatını kaybeden güvenlik güçlerimizi, polisimizi, sivil vatandaşlarımızı rahmetle, minnetle anıyor, yaralılara ise acil şifalar diliyoruz.

Siyasilerimize, STK’larımıza, Emniyet Mensuplarımıza, Basın mensuplarımıza dirayetli dik duruşundan dolayı özellikle teşekkür ediyoruz.

Şimdi sağduyumuzu koruyarak, kararlığımızdan hiçbir şey yitirmeden meseleyi kökünden halletmek için çalışma ve yaraları sarma zamandır.

Milli iradeye karşı yapılan askeri kalkışma girişimini tekrar lanetliyor, milli iradeyi teslim almak isteyenlere karşı sokağı teslim alan aziz milletimizi yürekten selamlıyor, böylesi kahraman bir milletin evladı olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


SİİRT VAKFI YÖNETİM KURULU ADINA

ZEKİ AKYÜZLÜ

Yoruma Kapalı
Siirt Tanıtım Günleri Sona Erdi ETKİNLİK
İstanbul Yenikapı etkinlik alanında gerçekleşen organizasyonumuza katılımınız için teşekkür ederiz..
DETAYLI BİLGİ

deneme bonusu