logo
ONLİNE BAĞIŞHESAP NUMARALARI

Afrika Kurban Bağışı ve Organizasyonu

Siirt Vakfı’nın düzenlediği “Afrika’da Kurban İbadeti” organizasyonuna katılmak için bir kurban bedelimiz 400TL’dir. (2018’deki bedeldir) 2018 yılındaki Afrika’ya kurban bağışı organizasyonumuz başarı ile tamamlanmıştır. Tüm bağışçılarımızın kurbanları başında fotoğraf çekilerek belgelenmiş ve bağışçılarımıza iletilmiştir.

2019 yılı itibari ile Afrika Kurban Bağışı Bedelimiz: 500TL olarak belirlenmiştir. Bağışta bulunmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

2019 Yılı için Kurban Bağışında Bulunmak İstiyorum »

Siirt Vakfı bünyesinde “Afrika Kurban Bağışı” çalışmamız her geçen gün biraz daha büyüyerek devam ediyor. İstanbul, Siirt ve Afrika’da yüzlerce kurban keserek, ihtiyaç sahiplerine dağıttık. Yardımseverlerin bağışladığı, Kurban Adak ve Akikaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.

2018 Afrika Kurban Bağışı Foto Galeri

2018 yılında gerçekleştirmiş olduğumuz kurban organizasyonunda yine her yıl olduğu gibi bağışçılarımızın içinin rahat etmesi ve kurbanların yerini bulduğunu görmeleri için bir çok fotoğraf ve video ile belgeledik. 2018 organizasyonumuzdan bazı görüntüler aşağıdadır.

Nasıl Bağış Yapabilirim?

2019 Afrika kurban bağışı için sizde destek olun! Hemen tıklayın ve kolayca ONLINE BAĞIŞ yapın. Online ödeme sistemimiz ile güvenilir şekilde bağış yapabilirsiniz. 256bit SSL sertifkası ile korunan ödeme sistemimizde Ziraat Kart sahipleri de taksitli olarak bağış yapabilmektedir.

Yoruma Kapalı
Siirt Tanıtım Günleri Sona Erdi ETKİNLİK
İstanbul Yenikapı etkinlik alanında gerçekleşen organizasyonumuza katılımınız için teşekkür ederiz..
DETAYLI BİLGİ

deneme bonusu