logo
ONLİNE BAĞIŞHESAP NUMARALARI

Barış Pınarı Harekatına Siirt’li Öğrencilerden Destek

Siirtli öğrencilerden Ülkemiz tarafından Suriyenin Kuzeyinde yürütülmekte olan Barış Pınarları harekatına katılan Mehmetçiklere destek geldi.Mehmetçik İlkokulunda okuyan 1300 öğrenci aynı anda Barış Pınarları temalı resim çizdi.

Sınıf sınıf okul bahçesinde bir araya gelen öğrenciler Barış Pınarları Harekatına destek amacıyla resim çizerek boyadı.Ekinliğe katılan Vali Ali Fuat Atik, İ Jandarma Komutanı Tuğ.Hüseyin Hilmi Atabay, Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ve Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip’te öğrencilerle birlikte resim yaptı ve onlarla sohbet etti. Vali Atik okul Müdürü Mustafa Özkoyuncuyu tebrik ederek yönetici ve öğretmenlerin ödüllendirilmesi için Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip’e talimat verdi.

Okul Müdürü Mustafa Özkoyuncu da yaptığı açıklamada okulda öğrenim gören 1300 öğrencinin öğretmenleri ile birlikte bu etkinliğe katıldıklarını belirterek, Mehmetçiğin Suriye de başarılı olmasını dilediğinde bulundu. Etkinliğe bazı Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüsam Olgaç Kültür ve Turizm il Müdürü Remzi Uslu ve bazı öğrenci velileri katıldı.

Kaynak: kanal56.net

Yoruma Kapalı
Siirt Tanıtım Günleri Sona Erdi ETKİNLİK
İstanbul Yenikapı etkinlik alanında gerçekleşen organizasyonumuza katılımınız için teşekkür ederiz..
DETAYLI BİLGİ

deneme bonusu