logo
ONLİNE BAĞIŞHESAP NUMARALARI

Siirt Vakfı Kocaeli Şubesi Açılış Töreni

Siirt Vakfı Kocaeli Şubesi Açılış Töreni

Siirt Vakfı büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin bir çok ilinde şubeleşmeye devam eden Siirt Vakfı’nın Kocaeli Şubesi de güzel bir törenle açılmıştı. Kurucularımızın ve eski bakanların da katıldığı açılışın videosunu izleyebilirsiniz.

Katılımcılar;

Vakıf Başkanı Zeki Akyüzlü

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz

AK Parti MKYK Üyesi Ethem Sancak

Kocaeli Milletveki Mehmet Akif Yılmaz

Siirt Vakfı Kocaeli Şubesi Açılış Töreni ve diper bir çok videoyu Siirt Vakfı Youtube kanalımızdan ve web sitemizden takip edebilirsiniz.

Kocaeli Şubesi Açılışı Hakkında

Siirt Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Kocaeli Şubesi, Aralık 2017 tarihinde İzmit’in Başiskele ilçesinde açıldı.  Basşiskele’de bulunan şubenin açılışına AKP MKYK üyesi ve Siirt Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ethem Sancak, Eski Devlet Bakanı Egemen Bağış, AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Körfez Ticaret Odası Başkanı Sibel Moralı, Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürü İrfan Şavik, İl Göç İdaresi Müdür Vekili Enver Düz, Siirt Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Genel Başkanı Zeki Akyüzlü, Siirt Vakfı diğer şube başkanları, davetliler ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Başkanımızın Açılış Konuşması

Vakıf Başkanımız Zeki Akyüzlü‘nün açılış konuşması

“1997’de kurulan vakıf daha sonra bizim STK’lar ile pek başarılı olamamıştı. Son 6 yılda mütevelli heyetinin de katkılarıyla vakıf yeniden ayağa kalkmış ve güzel şeyler yapmaya başlamıştır. Şuanda 16 şubemiz ve 60 derneğimiz bulunuyor. Vakfımız sadece Türkiye’de değil, Afrika’da, Mora’da, Kudüs’te iftarlar, kurbanlar, sünnetler ve değişik faaliyetler gibi organizasyonlarda bulunuyoruz. Vakıf olarak hayırlı işler yapmaya devam edeceğiz. Yeni Şubemiz şimdiden herkese hayırlı olmasını diliyorum”

Siirt Vakfı Kocaeli / İzmit Şubesi Adresi: Sepetlipınar Mahallesi Kent Sokak / Başiskele Kocaeli

Yoruma Kapalı
Siirt Tanıtım Günleri Sona Erdi ETKİNLİK
İstanbul Yenikapı etkinlik alanında gerçekleşen organizasyonumuza katılımınız için teşekkür ederiz..
DETAYLI BİLGİ

deneme bonusu