logo
ONLİNE BAĞIŞHESAP NUMARALARI

Afrika’ya Gıda Yardımında Sizin de Katkınız Olsun!

Afrika’ya temel gıda yardımında sizin de katkınız olsun! Artık Afrika’daki zor durumda olan kardeşlerimize Online Bağış sistemimiz ile kolayca yardım iletebilirsiniz.

Siirt Vakfı Afrika Gıda Yardımları Hakkında

ONLINE BAĞIŞ >>

Vakıf olarak bütün bağışçılarımızın bu güne kadar gönderdiği bağışlar için teşekkür ediyoruz.

Özellikle Afrika’da ve diğer bir çok bölgede daha çeşitli sebeplerden dolayı temel gıda yardımlarına ihtiyacı olan topluluklara erişerek çoğu zaman vakıf olarak kendimiz dağıtıyoruz.

Afrika’ya Diğer Yardımlarımız

Afrikaya gıda yardımı organizasyonlarımızın yanı sıra Afrika su kuyusu açılması ve Afrika’da eğitim çalışmalarımız da sürekli olarak devam etmektedir.

Suya erişimimizin çok kolay olduğu cennet ülkemizde empati yapmak kolay olmasa da temiz suyun Afrika köylerinde ne kadar az bulunduğunu hatırlatarak bu konudaki desteklerinizi de beklediğimizi belirtmek isteriz. Bölgede bir köye gittiğimizde sadece gıda yardımı değil su kuyusu, eğitim ve sünnet organizasyonu gibi elimizden gelen bütün yardımları yapmaya çalışıyoruz.

Afrikaya gıda yardımı ve daha fazla insani yardım için bize destek olmayı unutmayın..

Vakfımız tamamen gönüllülük esasına dayanarak çalıştığı için gönderdiğiniz tüm bağışların “temel gıda paketlerine” ve nakliye gibi genel giderlere harcandığını da özellikle belirtmek isteriz.

Siirt Vakfı olarak uzun yıllardır yurt içi ve yurt dışı olamak üzere yüzlerce gıda yardımı organizasyonunu başarı ile tamamlamış bir insani yardım kuruluşu olmayı başardık.

Yoruma Kapalı
Siirt Tanıtım Günleri Sona Erdi ETKİNLİK
İstanbul Yenikapı etkinlik alanında gerçekleşen organizasyonumuza katılımınız için teşekkür ederiz..
DETAYLI BİLGİ

deneme bonusu